evden eve nakliyat

Altındağ Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Altındağ evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı haline getiren organizasyonumuz, Altındağ'da güvenilir taşımacılık sağlamaktadır.


Altındağ ile çevre ilçelerde firmamızca yapılan eşya transferi faaliyet alanında, Altındağ içerisinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu bölgede bulunan hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara Altındağ araç parkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.


Eskiden uygulanan usullerle eşya taşıma devri artık tasfiye olmuştur. Şimdilerde elit kavramla evden eve nakliyat hizmetlerinde gelişemeyen taşımacılık şirketlerine ev taşıma konusunda istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş firma personelimizin her bireyi kendi vazife alanlarında önemli derecede tecrübelidir. Yaptığı görevi içselleştirmiş şahıslarla kadrosunu güçlendiren işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara arz ettiğimiz hizmet sınıfı fazlasıyla mühimdir.


Evden eve nakliye işlemlerinde ilk olarak raporlama faaliyetleri yerine getirilmektedir. Eksper programı bedelsizdir ve taşıma hizmetinin en mühim kısımlarından bir tanesini oluşturur. Raporlama organizesinin nitelikli olması, eşya taşıma işlemleri süresince problem çıkmasını önleyecektir. Söz konusu sebeple, ekspertiz faaliyetlerinde görevlendirdiğimiz personelimiz, işlerinde profesyonel şahıslardır.


İnceleme organizesi sayesinde aksaklıklara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, inceleme hizmeti için daire veya ofisinize ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gerekli olan kapalı kasa eşya taşıma kamyonunu belirler. Nem gibi havayla ilgili durumlardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasa ve hususi modellenmiş eşya taşıma araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış yay donanımıyla uç noktada korunaklıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.


Eksper elemanlarımız, uygun lojistik kamyonuyla beraber lüzumlu olan ambalajlama bileşenleri, görev verilecek personel ve diğer önemli gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin muhit durumu saptanır ve taşıma planlaması yapılır. Raporlama aşaması akabinde teminat nedeniyle sigorta poliçesi hazırlanır.


Paketleme ve Transfer aracına İstif


Altındağ Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında eğitimli olan ekiplerimiz, taşınma meselesi için son derece mühim olan ambalajlama işlemlerini profesyonel tarzla tamamlamaktadır. Sözü edilen kalite çerçevesinde Altındağ Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, işletmemiz öncü bir konumdadır. Kuruluşumuzun sunduğu Altındağ evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Taşınacak materyalin paketlenmesi, Evden Eve Taşımacılık hizmet ağı arasında en ciddi noktadır.


Kırılması muhtemel ya da özel eşyalar adına farklı paketleme metodları geliştirilmiştir. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, farklı ambalaj unsurları uygulanmaktadır. Ağır eşyalar özenli bir şekilde ambalajlanır. Montaj konusunda uzman kadromuz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi düşüncesiyle çeşitli ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.


Asansör tertibatı, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Nakliyat asansörünün kurulacağı yere tam olarak yanaşması ve taşıma bölümünün akıcı bir şekilde gidip gelmesi ve sarsılmaması mecburidir Asansör aracımızın kullanıcısı bu konu hakkında deneyimlidir. Altındağ asansörlü nakliyat sayesinde ekibimiz, Altındağ ve civarında bulunan daire yahut işyerinizde eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman içerisinde ve sağlam bir biçimde aracın önüne indirerek araca istiflemekte ve benzer şekilde daireye çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Hacimli malzemeler mukavemetli olduğundan alt kısma konumlandırılır. Kırılabilir materyaller daha üst kısımlara yerleştirilir.


Eşyalarınızın aynı biçimde taşınacağınız eve çıkarılmasıyla, eşya nakli faaliyeti geniş çerçevede bitmiş olur. Ev içinde eşyaların istediğiniz şekilde konumlandırılması ve montaj işlerinin tamamlanması hususunda tecrübeli elemanlarımız vazifelendirilmektedir. İstendiğinde eşyaların döşenmesi işlemleri için bayan eleman görevlendirilebilmektedir.


Ankara Altındağ yahut çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik icra eden kuruluşumuz, söz konusu konudaki işlemlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye gideceğinden dolayı çok daha özenli hareket etmektedir.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.