evden eve nakliyat

Ayaş Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Ayaş evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir kalıpta özümsemiş olan işletmemiz, Ayaş'da güvenilir nakliyecilik sağlamaktadır.


Ayaş veya çevre semtlerde şirketimizce yapılan evden eve nakliye faaliyet alanında, Ayaş'da ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Ayaş otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.


Geçmiş tekniklerle ev taşıma çağı bu zamanda işlevini yitirmiştir. Şimdiki dönemlerde elit bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerinde ihtisaslaşamayan nakliyat şirketleri, ev eşyalarının taşınması konusunda itibar görmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonel olan şirket elemanlarımızın hepsi kendi özel sorumluluk dallarında ciddi derecede tecrübelidir. İşini adeta beceri haline getirmiş bireylerle kadrosunu güçlü bir duruma getirmiş olan firmamız adına, müşteri memnuniyeti son derece önem arz eder.


Evden eve lojistik operasyonlarında öncelikle eksper işlemleri yerine getirilmektedir. Raporlama hizmetleri ücretsiz sonuçlandırılır ve eşya taşıma işinin en önemli kısımlarından birini oluşturmaktadır. İnceleme sürecinin nitelikli olması, nakliyat süreçleri süresince problem meydana gelmesini enlelleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, raporlama faaliyetleri alanında görev verdiğimiz elemanlarımız, alanlarında profesyonel elemanlardır.


Eksper işlemleri sayesinde problemlere önceden önlem alınabilmektedir


Eksper personelimiz, raporlama hizmetleri amacıyla adresinize ulaştığında, herşeyden önce evde olan eşyaların miktarını ölçer ve gereken olacak kapalı kasa aracı tespit eder. Nem ve toz gibi havayla ilgili etkenlerden eşyalarınızı koruyan kapalı kasalı ve özel dizayn edilen eşya taşıma kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneklik sistemleriye son derece güvencelidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız yüksek model ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.


Eksper elemanlarımız, uygun nakliye kamyonuyla beraber gereken paketleme bileşenleri, görev verilecek ekip ve başka önemli gereksinimleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevresel durumu saptanır ve taşıma planlaması belirlenir. Ekspertiz aşaması sonrasında nakliye sigortası hazırlanır.


Paketleme ve Araca Yükleme


Ayaş Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda birikimli durumda bulunan elemanlarımız, eşya taşımacılığı meselesi için uç noktada ciddiyet içeren ambalajlama faaliyetlerini kaliteli yöntemlerle sonuçlandırmaktadır. Bu kalite muvacehesinde Ayaş Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız öncü bir mevkidedir. İşletmemizin tariflendirdiği Ayaş evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Evinizde bulunan eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Taşımacılık servis işlemleri arasında öncelikli olarak dikkat edilmesi gerekli olan aşamadır.


Kırılabilecek veya değerli malzemeleriniz adına ayrıntılı paketleme metodları geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, hususi balonlu paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar itinayla korunaklanır. Montaj konusunda deneyimli çalışanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması amacıyla farklı ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.


Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulur. Nakliyat asansörünün binaya tam olarak yaslanması ve eşya taşıma bölümünün kolay bir şekilde inip çıkması ve sarsılmaması gerekir Asansör aracımızın kullanıcısı işinde ehliyetlidir. Ayaş asansörlü evden eve nakliye hizmetleriyle kurumumuz, Ayaş ve çevresinde olan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve emniyetle taşıma aracının önüne indirerek nakil aracına istiflemekte ve benzer şekilde evinize konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar sağlam olması sebebiyle alt kısma konumlandırılır. Kırılabilir malzemeler üstlerde bulunan kısımlara yerleştirilir.


Eşya veya malzemelerinizin benzer şekilde nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, ev taşıma hizmeti genel olarak bitmiş olur. Yeni mekanda taşınan malzemelerin belirlendiği biçimde yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için özel elemanlarımız vazife yapar. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.


Ankara Ayaş ve çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan organizasyonumuz, söz konusu alandaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz farklı ülkeye ulaştırılacağından dolayı çok daha dikkatli davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.