evden eve nakliyat

Beypazarı Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Beypazarı evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede özümsemiş olan firmamız, Beypazarı'da güvenli ev taşıma hizmetleri vermektedir.


Beypazarı yahut etrafındaki bölgede işletmemiz tarafından yürütülen eşya nakli kapsamında, Beypazarı çevresinde bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu lokasyonda olan taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlara Beypazarı departman otoparkımızda olan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.


Geçmiş metodlarla taşınma dönemi artık yürürlükte değildir. Bu devirde profesyonel anlamda evden eve nakliyat hizmetlerinde gelişemeyen nakliye kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hakkında itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde deneyim sahibi olmuş şirket elemanlarımızın hepsi kendi vazife sahalarında ciddi derecede tecrübelidir. Yaptığı vazifeyi kendi şahsi yeteneği biçimine getirmiş kişilerle ekiplerini çok daha sağlam bir hale getirmiş bulunan şirketimiz için, müşteri memnuniyeti mühim derecede mühimdir.


Eşya taşımacılığı işlemlerinde öncelikle inceleme faaliyetleri uygulanmaktadır. Raporlama işlemi bedelsizdir ve eşya taşıma işinin en mühim aşamalarından biridir. Eksper organizesinin titiz bir şekilde icra edilmesi, nakliye işlemleri sırasında arıza meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, inceleme hizmetlerinde görev verdiğimiz personelimiz, alanında deneyimli elemanlardır.


Ekspertiz işlemleri ile ihtimal dahilindeki sıkıntılar önceden önlenebilmektedir.


Eksper elemanlarımız, raporlama hizmeti gayesiyle ev veya ofisinize vardığı zaman, herşeyden önce evinizde olan eşyaların kaplayacağı alanı hesap eder ve gereken olan kapalı kasalı aracı saptar. Yağmur benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve kendine özgü dizayn araçlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş yay sistemleriye ciddi derecede korumalıdır. Çelik kasalı araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Nakliye araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz tecrübelidir.


Eksperlerimiz, uygun nakil aracıyla beraber ihtiyaç duyulacak ambalajlama gereçleri, görev verilecek kadro ve diğer önemli gereklilikleri inceleme sırasında belirlemektedir. Son aşamada evin muhit durumu incelenir ve lojistik planlaması hazırlanır. Eksper işlemi sonrasında teminat gayesiyle sigorta poliçesi yapılır.


Ambalajlama ve Araca İstif


Beypazarı Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda tecrübeli durumda bulunan elemanlarımız, taşınma hususunda ciddi derecede ehemmiyetli durumda bulunan paketleme faaliyetlerini profesyonel bir tarzla yapmaktadır. Sözü edilen kaliteyle Beypazarı Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz öncü bir mevkiye sahiptir. Kurumumuzun belirlediği Beypazarı evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Evden Eve Taşıma hizmet işlemleri içerisinde en mühim noktadır.


Kırılgan yahut hususi eşyalar için farklı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi beyaz eşya ve cihazlar için, özel baloncuklu ambalaj malzemeleri uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar itinayla korunaklanır. Montaj hizmetleri için deneyimli elemanlarımız bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi gayesiyle değişik paketleme alternatifleri bulunmaktadır.


Asansör, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Nakliye asansörünün kurulacağı yere doğru bir biçimde yaslanması ve eşya taşıma bölümünün düzgün bir halde inip çıkması ve sallanmnaması gereklidir Asansörcümüz mesleğinde ehliyetlidir. Beypazarı asansörlü taşımacılık ile kurumumuz, Beypazarı ve civarında bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi az bir zaman perspektifinde ve güvenle aşağıya indirerek nakliye aracına istiflemekte ve benzer biçimde evinize çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Büyük mobilyalar mukavemetli olduğu için öncelikli istiflenir. Kırılgan eşyalar üstlerde olan yerlere konumlandırılır.


Eşya veya malzemelerinizin önceki yerde olduğu biçimde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma faaliyeti geniş çerçevede tamamlanır. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda özel ustalarımız vazifelendirilmektedir. İstemde bulunulması durumunda taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri hususunda bayan personel vazifelendirilmektedir.


Ankara Beypazarı ile civarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da faaliyet gösteren kurumumuz, sözü edilen husustaki organisazyonlarında eşyalarınız farklı ülkeye ulaştırılacağından dolayı çok daha özenli davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.