evden eve nakliyat

Çamlıdere Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Çamlıdere evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren organizasyonumuz, Çamlıdere'da emniyetli nakliyecilik vermektedir.


Çamlıdere yahut çevre ilçelerde firmamız tarafından sunulan taşımacılık faaliyet alanında, Çamlıdere çevresinde ikamet eden elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu çevredeki hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Çamlıdere departman otoparkımızda mevcut olan araçlarımız sevk edilmektedir.


Eski metodlarla eşya taşıma dönemi bu zamanda fesholmuştur. Bu dönemlerde kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerinde gelişemeyen lojistik organizasyonları, eşya taşıma işlemlerinde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde birikim sahibi olmuş firma personelimizin tümü kendi özel sorumluluk dallarında oldukça tecrübelidir. İcra ettiği görevi içselleştirmiş elemanlarla çalışmayı önceliği haline getiren kuruluşumuz için, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara arz ettiğimiz hizmet farkı herşeyden çok önem arz eder.


Evden eve lojistik faaliyetlerinde ilk olarak ekspertiz işlemleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri ücretsiz yerine getirilir ve nakliye işinin en mühim işlemlerinden biridir. Raporlama sürecinin dikkatlice organize edilmesi, nakliyat süreçleri esnasında sorun oluşmasını enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, ekspertiz faaliyetlerinde görev yapan personelimiz, mesleğinde eğitimli şahıslardır.


Eksper organizesi sayesinde aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor


Eksperlerimiz, raporlama işlemleri nedeniyle daire veya büronuza geldiğinde, öncelikle evinizde var olan eşyaların kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olan nakil aracını tespit eder. Nem ve toz benzeri harici durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasalı ve özel modellenmiş eşya taşıma araçlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş yay donanımlarıyla fazlasıyla korumalıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.


Eksper personelimiz, uygun nakliye vasıtasıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama materyali, istihdam edilecek personel ve farklı mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son olarak bina çevresel koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliyat programı yapılır. Ekspertiz işlemi akabinde teminat adına sigorta poliçesi yapılır.


Paketleme ve Transfer aracına İstif


Çamlıdere Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında deneyim kazanmış ekiplerimiz, taşınma konusunda yüksek derecede ehemmiyet içeren paketleme işlerini profesyonel yöntemlerle tamamlamaktadır. Sözü edilen kaliteyle Çamlıdere Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz öncü bir statüdedir. İşletmemizin belirlediği Çamlıdere evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması, Evden Eve Taşımacılık hizmet işlemleri perspektifinde en fazla değer atfettiğimiz işlemdir.


Hassas ya da değerli materyalleriniz adına kendine özgü paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi beyaz eşya ve cihazlar için, çeşitli baloncuklu naylonlar uygulanmaktadır. Büyük eşyalar dikkatle paketlenir. Montaj konusunda tecrübe sahibi çalışanlarımız görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması düşüncesiyle çeşitli ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.


Asansörler, özenle kurulmaktadır. Asansör aracının balkona tam yaslanması ve yük bölümünün sağlam bir halde inip çıkması ve sarsılmaması gereklidir Asansörlü aracımızın şoförü asansör kullanımı hususunda uzmandır. Çamlıdere asansörlü evden eve nakliye sayesinde işletmemiz, Çamlıdere ve yakınlarında olan ev veya ofisinizde eşyalarınızı az bir zamanda ve güvenle indirerek nakliyat aracına yerleştirmekte ve aynı şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır malzemeler dayanıklı olduğu için alt bölüme istiflenir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar daha üst kısımlara konumlandırılır.


Tüm eşyaların aynı biçimde taşınılacak eve çıkarılmasıyla, eşya nakli süreci genel anlamda tamamlanır. Yeni evde ev eşyalarının yerleştirilmesi ve monte aşamasının yapılması konusunda uzman personelimiz görevlendirilmektedir. İstendiğinde tüm eşyaların döşenmesi işlemi konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.


Ankara Çamlıdere veya çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet sunan kuruluşumuz, söz konusu alandaki işlemlerinde eşyalarınız başka ülkeye sevk edileceği için ciddi oranda daha dikkatli olmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.