evden eve nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Çankaya evden eve nakliyat alanında ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren firmamız, Çankaya'da güvenilir nakliyat hizmetleri vermektedir.

Çankaya ve çevre ilçelerde firmamız tarafından yapılan evden eve taşıma faaliyet alanında, Çankaya'da bulunan personelimiz görevlendirilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara Çankaya bölge park yerimizde bulunan nakliye araçlarımız sevk edilmektedir.

Eski tekniklerle taşınma devri bu zamanda işlevsiz durumdadır. Şimdiki günlerde profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat biçimine getiremeyen nakliyat kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyim sahibi olmuş firma elemanlarımızın her bireyi kendi hususi sorumluluk dallarında kayda değer derecede tecrübe sahibidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla kadrolaşmayı tercih eden firmamız için, hizmet sunduğumuz kurum ve bireylerin hizmet sunumumuzdan memnuniyet duyması ciddi derecede önem arz eder.

Evden eve taşımacılık işlemlerinde öncelikle ekspertiz işlemi uygulanmaktadır. Eksper aşaması bedelsiz yapılmaktadır ve taşıma işinin en ciddi işlemlerinden birini oluşturmaktadır. Eksper hizmetinin titizlikle organize edilmesi, eşya taşıma işlemleri esnasında aksaklık çıkmasını enlelleyecektir. Bu sebeple, raporlama işlemlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, işinde tecrübeli elemanlardır.

Eksper hizmetleri sayesinde problemlere önceden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri nedeniyle adresinize ulaştığında, herşeyden önce evde mevcut olan eşyaların kaplayacağı hacmi hesaplar ve lüzumlu olan olacak çelik kasalı nakil aracını tespit eder. Nem benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşyaları koruyan kapalı kasa ve hususi dizayn kamyonlarımız, ayrıca güçlendirilmiş sarsıntı önleme donanımlarıyla uç noktada güvenlidir. Çelik kasalı araçlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper elemanlarımız, doğru eşya taşıma kamyonuyla birlikte gereken ambalajlama unsurları, görev verilecek personel ve farklı ciddi gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina çevre koşulları göz önünde bulundurulur ve taşıma programı yapılır. İnceleme işlemi akabinde sigortalama işlemi yapılır.


Eşyaların paketlenmesi ve Nakliyat aracına İstif

Çankaya Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, eşya taşımacılığı işlemlerinde fazlasıyla ehemmiyet barındıran paketleme hizmetlerini uzman tekniklerle yapmaktadır. Söz konusu kalite perspektifinde Çankaya Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz hakim bir konuma sahiptir. Firmamızın tariflendirdiği Çankaya evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye servis faaliyetleri perspektifinde en fazla dikkat edilmesi gereken unsurdur.

Kırılgan ve özel malzemeleriniz için farklı ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Televizyon gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, hususi patpat naylonlar uygulanmaktadır. Geniş mobilyalar özenle korunaklanır. Montaj konusunda deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması adına değişik ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansörün duvara tam yaslanması ve taşıma bölümünün dengeli bir biçimde inip çıkması ve zorlanmaması gerekmektedir Asansörlü aracımızın şoförü işinde birikim sahibidir. Çankaya asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, Çankaya ve civarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir şekilde aşağıya indirerek eşya taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önem taşır. Büyük mobilyalar dayanıklı olması nedeni ile alta konumlandırılır. Kırılgan malzemeler üstlerde kalan kısımlara konumlandırılır.

Tüm eşya ve malzemelerin getirildikleri dairede yapıldığı şekilde nakledilecekleri daireye çıkarılmasıyla, eşya taşıma hizmeti genel çerçevede biter. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması için özel personelimiz vazife yapmaktadır. İstediğiniz taktirde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi işlemleri hususunda bayan eleman görevlendirilmektedir.

Çankaya ya da civarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da iş yapan şirketimiz, bu konudaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha dikkatli işlem yapmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.