evden eve nakliyat

Elmadağ Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Elmadağ evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal anlamda içselleştiren işletmemiz, Elmadağ'da güvenilir nakliyecilik sunmaktadır.


Elmadağ ile çevre ilçelerde işletmemiz tarafından yürütülen taşımacılık faaliyetleri alanında, Elmadağ'da ikamet eden personelimiz vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Elmadağ otoparkımızda olan nakliye vasıtalarımız sevk edilmektedir.


Geçmişte uygulanan metodlarla taşınma dönemi bu zamanda kapanmıştır. Şimdiki günlerde profesyonel anlamla evden eve nakliyat eylemlerini meslek edinmeyen taşıma kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hususunda itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde uzman olan firma kadromuzun her biri kendi sorumluluk dallarında fazlasıyla tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi içselleştirmiş elemanlarla çalışan işletmemiz adına, müşteri memnuniyeti oldukça fazla önem arz eder.


Eşya taşıma işlerinde öncelikle inceleme faaliyetleri yürütülmektedir. Raporlama programı ücretsiz yapılır ve taşımacılık işinin en mühim bölümlerinden biridir. Eksper faaliyetlerinin dikkatli icra edilmesi, nakil faaliyetleri boyunca problem oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, mesleğinde deneyimli kişilerdir.


Raporlama hizmeti ile olası aksamalar meydana gelmeden engelleniyor.


Eksper çalışanlarımız, ekspertiz hizmeti gayesiyle evinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesaplar ve gerekli olacak nakliye vasıtasını saptar. Isı ve nem benzeri dış olumsuzluklardan eşyaları koruyan kapalı kasalı ve özel tasarlanmış kamyonlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş esneklik sistemleriye uç noktada korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız yeni ve güvenlidir. Nakliye araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.


Eksper çalışanlarımız, doğru nakliyat vasıtasıyla birlikte gerekli olan paketleme materyali, görevlendirilecek kadro ve başka önemli unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı hazırlanır. Eksper hizmeti sonrası sigortalama işlemi gerçekleşir.


Paketleme ve Araca İstifleme


Elmadağ Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında birikim kazanmış elemanlarımız, taşınma hususunda fazlasıyla ciddi bulunan ambalajlama işlemlerini profesyonel yöntemlerle uygulamaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Elmadağ Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kuruluşumuz ciddi bir pozisyondadır. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Elmadağ evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet aşamaları arasında en fazla önem atfettiğimiz aşamadır.


Kırılabilecek veya özel malzemeleriniz adına özel paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, hususi baloncuklu ambalaj naylonları tercih edilmektedir. Büyük eşyalar özenli bir biçimde sarılır. Montaj konusunda deneyim sahibi personelimiz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması gayesiyle çeşitli paketleme opsiyonları sunulmaktadır.


Asansör, itinayla kurulmaktadır. Nakliye asansörünün binaya düzgün bir biçimde yaslanması ve yük bölümünün doğru bir halde gelip gitmesi ve sarsılmaması şarttır Asansör şoförümüz asansör kullanmak hususunda birikim sahibidir. Elmadağ asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde ekibimiz, Elmadağ ve yakınlarında olan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi az bir zaman içerisinde ve güvenle indirerek nakliye aracına istiflemekte ve aynı şekilde evinize konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Büyük möble ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğundan alt kısma yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik aygıtlar büyük eşyaların üstüne konumlandırılır.


Eşya ve malzemelerinizin aynı şekilde taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi süreci büyük kapsamda tamamlanmış olur. Yeni evde eşya ve materyallerin yerleştirilmesi ve montaj aşamasının yapılması hususunda özel ustalarımız görev yapar. İstenildiği taktirde eşyaların döşenmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.


Elmadağ veya çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet sunan kurumumuz, sözü edilen konudaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz farklı ülkeye gideceği için kayda değer oranda daha titiz hareket etmektedir.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.