evden eve nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Etimesgut evden eve nakliyat alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren kuruluşumuz, Etimesgut'da güvenli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.


Etimesgut ya da civarında işletmemiz tarafından yapılan evden eve nakliye faaliyetlerinde, Etimesgut'da bulunan personelimiz istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Etimesgut otoparkımızda bulunan nakliyat araçlarımız sevk edilmektedir.


Eski metodlarla ev eşyalarının taşınması çağı artık fesih olmuştur. Şu anki Zaman Diliminde profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştiremeyen taşımacılık şirketleri, eşya taşıma hakkında ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde birikim kazanmış firma kadromuzun her bireyi kendi hususi sorumluluk dallarında oldukça potansiyel sahibidir. İfa ettiği yükümlülüğü hüner haline getirmiş bireylerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren şirketimiz adına, müşterilerimizin memnuniyeti ciddi oranda önem arz eder.


Evden eve nakliyat organizesinde herşeyden önce raporlama hizmetleri icra edilmektedir. İnceleme işlemleri bedelsizdir ve nakliye işinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama faaliyetlerinin titiz bir biçimde yapılması, nakliyat faaliyetleri süresince problem meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, alanında birikimli şahıslardır.


Ekspertiz hizmetleri sayesinde ihtimal dahilindeki aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.


Eksper çalışanlarımız, inceleme işlemleri amacıyla evinize geldiğinde, öncelikle evde olan eşya ve taşınacak tüm materyalin kaplayacağı alanı ölçer ve lüzumlu olan olacak taşıma vasıtasını kararlaştırır. Nem benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasa ve hassas modellenmiş araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış esneme donanımlarıyla son derece korunaklıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Nakil araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.


Eksperlerimiz, doğru eşya taşıma kamyonuyla beraber ihtiyaç duyulacak paketleme öğeleri, istihdam edilecek ekip ve farklı önemli gereklilikleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde taşınacak yerin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.


Ambalajlama ve Araca İstif


Etimesgut Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda deneyim kazanmış elemanlarımız, evden eve nakliyat konusu için fazlasıyla mühim bulunan ambalajlama işlemlerini kaliteli tekniklerle yerine getirmektedir. Sözü edilen hizmetlerle Etimesgut Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz mühim bir konuma sahip bulunmaktadır. Firmamızın tanımladığı Etimesgut evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma hizmet işlemleri perspektifinde en mühim noktadır.


Kırılgan ve değerli eşyalar için özel ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, çeşitli paketleme unsurları tercih edilmektedir. Büyük malzemeler itinayla paketlenir. Montaj konusunda tecrübe sahibi kadromuz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi için en iyi ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.


Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Asansör kamyonunun balkona tam olarak yaslanması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir halde gelip gitmesi ve zorlanmaması gerekmektedir Asansörlü aracımızın kullanıcısı bu konuda deneyimlidir. Etimesgut asansörlü nakliye sayesinde işletmemiz, Etimesgut ve civarında olan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek nakliyat aracına istiflemekte ve aynı biçimde dairenize çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem taşır. Büyük malzemeler dayanıklı olduğundan alta yerleştirilir. Hassas malzemeler hacimli mobilyaların üstüne konumlandırılır.


Eşyalarınızın benzer biçimde taşınılacak daireye çıkarılmasıyla, taşınma işlemleri genel çerçevede tamamlanır. Yeni mekanda eşyaların konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması hususunda uzman personelimiz görevlendirilmektedir. İstenildiği taktirde tüm eşyaların döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.


Ankara Etimesgut veya çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da iş yapan organizasyonumuz, sözü edilen alandaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı ülkeye ulaştırılacağı için kayda değer oranda daha titiz davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.