evden eve nakliyat

Evren Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Evren evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren şirketimiz, Evren'da güvenilir nakliyecilik sağlamaktadır.


Evren ya da etrafındaki bölgede şirketimizce sunulan taşımacılık alanında, Evren içerisinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Evren alan otoparkında olan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.


Geçmişte uygulanan tekniklerle ev taşıma çağı bu zamanda işlevini yitirmiştir. Bu devirde profesyonel anlamda evden eve nakliyat kapsamında branşlaşamayan taşımacılık organizasyonları, eşya taşıma hizmetlerimizde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde uzman olan firma kadromuzun her biri kendi görev alanlarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İcra ettiği vazifeyi kendi kişisel kariyeri durumuna indirgemiş kişilerle çalışmayı önceliği haline getiren organizasyonumuz için, müşteri memnuniyeti ciddi derecede önem arz eder.


Eşya nakli hizmetlerinde öncelikle ekspertiz faaliyeti icra edilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri bedelsiz yapılır ve taşıma hizmetinin en mühim kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetinin nitelikli sunulması, nakil faaliyetleri sırasında sorun çıkmasını enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, eksper işlemlerinde görevlendirdiğimiz kadromuz, alanlarında eğitimli elemanlardır.


Eksper organizesi sayesinde olası aksamalara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir


Eksper çalışanlarımız, ekspertiz hizmeti nedeniyle evinize geldiği zaman, öncelikle eşyalarınızın miktarını hesap eder ve gereken olacak eşya taşıma kamyonunu kararlaştırır. Yağmur ve toz benzeri harici olumsuzluklardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve hususi dizayn edilen taşıma kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş esneklik donanımıyla fazlasıyla güvencelidir. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız yüksek model ve güvenlidir. Eşya taşıma araçlarımızın bakım ve onarımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.


Eksper kadromuz, uygun lojistik vasıtasıyla beraber gerekli olan ambalajlama gereçleri, istihdam edilecek personel ve farklı ciddi unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Raporlama işlemi sonunda bina çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve taşıma programı belirlenir. İnceleme aşaması akabinde sigortalama işlemi yapılır.


Paketleme ve Araca İstif


Evren Evden Eve Nakliyat İşlemleri hakkında profesyonel olan eleman kadromuz, ev taşıma konusunda son derece ciddi olan ambalajlama hizmetlerini kaliteli yöntemlerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Evren Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız hakim bir yere sahiptir. Kuruluşumuzun arz ettiği Evren evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet kapsamı arasında en mühim işlemdir.


Hassas yahut hususi materyalleriniz adına ayrıntılı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi beyaz eşya ve cihazlar için, özel patpat paketleme naylonları kullanılmaktadır. Ağır mobilyalar dikkatle ambalajlanır. Monte hizmetleri için birikim sahibi elemanlarımız mevcuttur. Eşyalarınızın hasar görmemesi düşüncesiyle çeşitli paketleme opsiyonları sunulmaktadır.


Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulmaktadır. Taşıma asansörünün balkona tam olarak dayanması ve taşıma alanının akıcı bir halde inip çıkması ve sarsılmaması zaruridir Asansörcümüz bu konuda deneyim sahibidir. Evren asansörlü evden eve nakliye hizmetleriyle firmamız, Evren ve civarında olan daire veya büronuzda eşyalarınızı küçük bir zaman diliminde ve sağlam bir halde indirerek araca yerleştirmekte ve benzer şekilde evinize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük mobilya ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğu için alta istiflenir. Kırılabilir eşyalar ağır mobilyaların üstüne istiflenir.


Tüm eşyaların getirildikleri evde yapıldığı şekilde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemi genel anlamda tamamlanmış olur. Yeni evde ev eşyalarının istediğiniz biçimde konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması için özel elemanlarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemi konusunda bayan personel görevlendirilmektedir.


Ankara Evren yahut çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet sunan kuruluşumuz, sözü edilen alandaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha titiz davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.