evden eve nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Gölbaşı evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği misyonu kurumsal çerçevede özümsemiş olan kuruluşumuz, Gölbaşı'da güvenli taşımacılık sunmaktadır.


Gölbaşı ile çevresinde şirketimizce sunulan taşımacılık faaliyetleri alanında, Gölbaşı'da ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu bölgedeki hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara Gölbaşı araç parkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.


Eski tekniklerle ev taşıma dönemi artık yürürlükten kalkmuştır. Bu zamanlarda elit bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarında ustalaşamayan lojistik kurumlarına ev taşıma konusunda istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde birikim kazanmış kurum elemanlarımızın tüm bireyleri kendi şahsi sorumluluk alanlarında oldukça tecrübelidir. İfa ettiği sorumluluğu kendi şahsi yeteneği durumuna getirmiş bireylerle ekiplerini çok daha kuvvetli duruma getirmiş durumda bulunan kuruluşumuz için, müşteri memnuniyeti ciddi oranda mühimdir.


Eşya taşımacılığı hizmetlerinde ilk olarak eksper hizmeti yürütülmektedir. Eksper faaliyeti ücretsizdir ve taşıma hizmetinin en ciddi aşamalarından biridir. Raporlama hizmetlerinin nitelikli sunulması, nakliyat işlemleri esnasında sorun olmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, ekspertiz alanında görev yapan kadromuz, alanlarında deneyimli şahıslardır.


Raporlama organizesi sayesinde olası aksaklıklara önceden önlem alınabilmektedir.


Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri amacıyla daire veya işyerinize ulaştığında, herşeyden önce evde mevcut bulunan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesaplar ve lüzumlu olan olacak çelik kasalı taşıma aracını saptar. Nem ve toz benzeri havayla ilgili durumlardan eşyaları koruyan kapalı kasalı ve özel modellenmiş taşıma kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneme sistemleriye fazlasıyla korumalıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve uzmandır.


Eksperlerimiz, uygun taşıma vasıtasıyla birlikte gerekli olan ambalajlama unsurları, görevlendirilecek personel ve diğer önemli unsurları ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son olarak evin çevresel koşulları saptanır ve nakliye planlaması hazırlanır. Eksper hizmeti sonrasında sigortalama işlemi yapılır.


Ambalajlama ve Nakliye aracına İstifleme


Gölbaşı Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda deneyim sahibi olmuş elemanlarımız, evden eve nakliyat konusunda ciddiyetle önem arz eden ambalajlama hizmetlerini elit usullerle sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz mühim bir pozisyondadır. Kurumumuzun arz ettiği Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Evden Eve Nakliyat hizmet kapsamı perspektifinde en mühim noktadır.


Kırılgan ve değerli materyaller adına çeşitli ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj öğeleri tercih edilmektedir. Büyük malzemeler özenle korunaklanır. Montaj işleri için birikim sahibi personelimiz görevlendirilir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi adına malzeme türlerine göre farklılaşan ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.


Asansörler, itinayla kurulur. Nakliyat asansörünün binaya tam olarak dayanması ve taşıyıcı bölümün sağlam bir şekilde gelip gitmesi ve sallanmnaması zaruridir Asansör şoförümüz işinde ehliyetlidir. Gölbaşı asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde işletmemiz, Gölbaşı ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zaman içerisinde ve sağlam bir halde zemine indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli eşyaların öncelikle paketlenmesi ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Ağır malzemeler mukavemetli olduğu için alt bölüme konumlandırılır. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik aygıtlar ağır möble ve beyaz eşyaların üzerlerine istiflenir.


Tüm eşyaların önceki yerde yapıldığı gibi nakledilecekleri daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma süreci genel çerçevede tamamlanmış olur. Yeni evde ev eşyalarının istenildiği biçimde yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması hususunda deneyimli elemanlarımız vazifelendirilmektedir. İstenildiği taktirde eşyaların tamamen yerleşmesi hizmeti konusunda bayan personel temin edilmektedir.


Ankara Gölbaşı yahut çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da iş yapan işletmemiz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye gideceği için kayda değer oranda daha titiz davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.