evden eve nakliyat

Güdül Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Güdül evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir formda özümsemiş olan kuruluşumuz, Güdül'da emniyetli ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.


Güdül yahut çevre semtlerde şirketimizce yapılan taşımacılık faaliyet alanında, Güdül'da bulunan personelimiz istihdam edilmekte, burada olan hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Güdül departman otoparkında mevcut olan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.


Geçmişte uygulanan tekniklerle eşya taşıma çağı artık fesholmuştur. Şu anki devirde profesyonel kavramla evden eve nakliyat operasyonlarında ihtisaslaşamayan lojistik kurumlarına ev eşyalarının taşınması konusunda talepte bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat aşamalarında birikimli olan firma kadromuzun tümü kendi hususi görev alanlarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. İşini yetenek haline getirmiş şahıslarla ekiplerini çok daha sağlam hale getirmiş bulunan teşekkülümüz adına, müşteri memnuniyeti herşeyden çok mühimdir.


Evden eve taşımacılık işlemlerinde öncelikle eksper hizmeti icra edilmektedir. Eksper hizmetleri bedelsiz sonuçlandırılır ve eşya taşıma hizmetinin en ciddi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. İnceleme organizesinin nitelikli sunulması, nakil faaliyetleri esnasında aksaklık çıkmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, raporlama hizmetlerinde vazife verdiğimiz personelimiz, alanlarında birikimli şahıslardır.


Eksper hizmeti ile ihtimal dahilindeki zor durumlara önceden engel olunabilmektedir


Eksperlerimiz, inceleme işlemleri nedeniyle daire veya büronuza ulaştığı zaman, ilk aşamada evde olan eşyaların miktarını hesaplar ve gereken olan eşya taşıma kamyonunu tespit eder. Yağmur benzeri dış durumlardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hususi dizayn edilen araçlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneklik sistemleriye son derece korunaklıdır. Kapalı kasa taşıma araçlarımız son model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz tecrübelidir.


Eksperlerimiz, uygun nakliyat vasıtasıyla birlikte gereken paketleme malzemeleri, görev verilecek ekip ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin çevre koşulları incelenir ve nakliye planlaması belirlenir. Ekspertiz işlemi sonrası teminat adına sigorta poliçesi hazırlanır.


Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstif


Güdül Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda deneyimli durumda bulunan personelimiz, evden eve nakliyat konusu için ciddi derecede önemli durumda bulunan paketleme işlerini uzman yöntemlerle yerine getirmektedir. Sözü edilen kaliteyle Güdül Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kuruluşumuz mühim bir mevkidedir. Firmamızın tariflendirdiği Güdül evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma servis faaliyetleri içerisinde öncelikli olarak dikkat edilmesi gerekli olan noktadır.


Kırılgan ya da değerli malzemeleriniz adına farklı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, farklı ambalaj bileşenleri uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar özenli bir şekilde paketlenir. Monte konusunda deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın hasar görmemesi adına eşya çeşitlerine göre özelleşen ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.


Asansör tertibatı, özenle kurulur. Asansörün duvara düzgün bir biçimde yaslanması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir şekilde gelip gitmesi ve sarsılmaması zaruridir Asansörcümüz asansör kullanımı konusunda deneyimlidir. Güdül asansörlü taşımacılık hizmetleriyle firmamız, Güdül ve etrafındaki bölgede olan ev yahut işyerinizde eşyalarınızı küçük bir zaman diliminde ve emniyetle zemine indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer şekilde evinize çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk önce paketlenmesi ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem taşır. Büyük malzemeler sağlam olması sebebiyle öncelikli yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik cihazlar nispeten üstlere konumlandırılır.


Tüm eşyaların önceki dairede yapıldığı gibi nakledilecekleri daireye çıkarılmasıyla, eşya taşıma süreci genel çerçevede biter. Yeni adreste ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için deneyimli elemanlarımız vazife yapmaktadır. Talep edilmesi durumunda eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi hizmeti hususunda bayan eleman görevlendirilmektedir.


Ankara Güdül ve çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan organizasyonumuz, sözü edilen husustaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz farklı ülkeye sevk edileceği için çok daha dikkatli olmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.