evden eve nakliyat

Kalecik Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Kalecik evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal çerçevede özümsemiş olan firmamız, Kalecik'da emniyetli taşımacılık vermektedir.


Kalecik ile civarında kurumumuz tarafından yapılan eşya transferi alanında, Kalecik'da bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Kalecik otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız yöneltilmektedir.


Eski usullerle taşınma çağı artık kapanmıştır. Bu devirde kaliteli anlamda evden eve nakliyat operasyonlarını zanaat edinmeyen lojistik organizasyonlarına ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde profesyonelleşmiş kurum personelimizin hepsi kendi hususi görev sahalarında ciddi derecede potansiyel sahibidir. İcra ettiği görevi adeta beceri haline getirmiş bireylerle kadrolaşmayı tercih eden şirketimiz için, müşteri memnuniyeti fazlasıyla önemlidir.


Evden eve taşıma operasyonlarında herşeyden önce inceleme programı yerine getirilmektedir. Raporlama hizmetleri bedelsizdir ve nakliyat hizmetinin en mühim işlemlerinden birini oluşturmaktadır. Eksper işlemlerinin dikkatli icra edilmesi, eşya taşıma süreçleri esnasında problem çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, raporlama faaliyetlerinde görev verdiğimiz kadromuz, alanlarında tecrübeli elemanlardır.


Raporlama organizesi ile aksaklıklar meydana gelmeden önlenebilmektedir


Eksperlerimiz, ekspertiz hizmeti için evinize vardığında, ilk aşamada evde mevcut bulunan tüm eşyaların kaplayacağı alanı ölçer ve gerekli olacak nakil kamyonunu tespit eder. Nem gibi dış etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasa ve hususi dizayn taşıma araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş süspansiyon sistemleriye son derece güvencelidir. Çelik kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenlidir. Araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, doğru nakliye kamyonuyla beraber gereken paketleme malzemeleri, görev verilecek kadro ve farklı ciddi gereksinimleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina çevresel koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliye planlaması belirlenir. Eksper hizmeti sonrası nakliye sigortası yapılır.


Ambalajlama ve Araca Yükleme


Kalecik Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda birikim kazanmış ekiplerimiz, eşya taşıma konusu için son derece ehemmiyet içeren paketleme işlerini elit yöntemlerle yerine getirmektedir. Sözü edilen kaliteyle Kalecik Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız mühim bir konumdadır. İşletmemizin tariflendirdiği Kalecik evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet kapsamı perspektifinde öncelikli olarak ciddiyet verilen aşamadır.


Hassas veya kıymetli malzemeleriniz adına ayrıntılı paketleme metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj öğeleri tercih edilmektedir. Geniş malzemeler özenle paketlenir. Monte konusunda tecrübe sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi gayesiyle malzeme türlerine göre özelleşen ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.


Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulur. Asansör aracının binaya tam yaslanması ve taşıyıcı bölümün sağlam bir şekilde gelip gitmesi ve zorlanmaması zaruridir Asansör şoförümüz alanında deneyimlidir. Kalecik asansörlü evden eve nakliyat sayesinde işletmemiz, Kalecik ve çevresinde olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek nakliyat aracına yüklemekte ve aynı biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Hacimli mobilyalar sağlam olduğu için alt bölüme istiflenir. Hassas malzemeler nispeten üstlere yerleştirilir.


Eşyaların aynı biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma işlemi genel anlamda tamamlanmış olur. Yeni evde eşya ve malzemelerin istenildiği biçimde yerleştirilmesi ve monte işlerinin tamamlanması için deneyimli ustalarımız görevlendirilir. İstendiğinde tüm eşyaların tam olarak yerleşmesi hizmeti konusunda bayan personel temin edilmektedir.


Ankara Kalecik ve yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik icra eden kurumumuz, sözü edilen alandaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha titiz davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.