evden eve nakliyat

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Kızılcahamam evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren firmamız, Kızılcahamam'da güvenli nakliyecilik vermektedir.


Kızılcahamam ya da çevre semtlerde kurumumuzca yapılan taşımacılık hizmetlerinde, Kızılcahamam'da bulunan elemanlarımız görevlendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Kızılcahamam araç parkımızda mevcut olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.


Eski yöntemlerle ev taşıma dönemi artık yürürlükten kalkmuştır. Bu devirde profesyonel anlamda evden eve nakliyat operasyonlarında gelişemeyen taşımacılık şirketlerine ev taşıma hizmetlerimizde alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde profesyonelleşmiş kurum kadromuzun tüm bireyleri kendi görev alanlarında kayda değer derecede tecrübelidir. İşini zanaat haline getirmiş elemanlarla ekiplerini çok daha kuvvetli bir duruma getirmiş durumda olan şirketimiz adına, müşterilerimizin memnuniyeti son derece mühimdir.


Eşya taşımacılığı operasyonlarında herşeyden önce inceleme işlemleri icra edilmektedir. İnceleme hizmeti bedelsiz yapılır ve nakliyat hizmetinin en mühim bölümlerinden biridir. İnceleme faaliyetlerinin dikkatlice yapılması, nakliyat işlemleri boyunca problem çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, raporlama faaliyetlerinde vazifelendirdiğimiz personelimiz, mesleklerinde deneyimli şahıslardır.


Eksper hizmetleri ile aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor


Eksperlerimiz, inceleme hizmetleri amacıyla evinize ulaştığı zaman, herşeyden önce evde var olan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesap eder ve gereken olacak kapalı kasa eşya taşıma aracını belirler. Nem ve toz benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve özel modellenmiş taşıma araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş sarsıntı önleme sistemleriye ciddi derecede güvencelidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Lojistik araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.


Eksper personelimiz, doğru eşya taşıma vasıtasıyla birlikte gereken paketleme materyali, görev verilecek kadro ve başka mühim unsurları ekspertiz sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi sonunda bina muhit durumu saptanır ve transfer programı belirlenir. Eksper hizmeti akabinde teminat nedeniyle sigorta poliçesi yapılır.


Ambalajlama ve Araca Yükleme


Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat İşlemleri hakkında tecrübeli olan ekiplerimiz, ev taşıma hususunda son derece önem barındıran paketleme işlerini kaliteli metodlarla tamamlamaktadır. Bu kalite çerçevesinde Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kurumumuz ciddi bir statüdedir. Kurumumuzun arz ettiği Kızılcahamam evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet ağı arasında en çok önem verilen unsurdur.


Narin ya da değerli eşyalar adına çeşitli ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, farklı patpat paketleme naylonları kullanılmaktadır. Ağır eşyalar özenli bir biçimde sarılır. Montaj konusunda deneyim sahibi elemanlarımız mevcuttur. Eşyalarınızın ziyan görmemesi amacıyla çeşitli paketleme alternatifleri bulunmaktadır.


Asansörler, özenle kurulur. Nakliye asansörünün binaya tam olarak dayanması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir şekilde gelip gitmesi ve sallanmnaması gerekmektedir Asansör şoförümüz bu hususta deneyimlidir. Kızılcahamam asansörlü nakliyat sayesinde ekibimiz, Kızılcahamam ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve emniyetle taşıma aracının önüne indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve aynı biçimde yukarıya çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar dayanıklı olması sebebi ile öncelikli yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar büyük mobilya ve beyaz eşyaların üstüne konumlandırılır.


Eşya veya malzemelerin önceki dairede olduğu şekilde yeni eve konumlandırılmasıyla, taşınma hizmeti geniş çerçevede tamamlanır. Yeni mekanda eşya ve materyallerin yerleştirilmesi ve monte aşamasının yapılması konusunda uzman personelimiz görevlendirilir. İstediğiniz taktirde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemi konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.


Kızılcahamam ya da çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da iş yapan kurumumuz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir ülkeye ulaştırılacağı için çok daha titiz işlem yapmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.