evden eve nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Mamak evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği misyonu kurumsal bir formda içselleştiren organizasyonumuz, Mamak'da emniyetli nakliyecilik arz etmektedir.


Mamak ya da etrafındaki bölgede kuruluşumuz tarafından sunulan eşya taşıma işlemlerinde, Mamak'da bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Mamak departman araç parkında mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.


Eski metodlarla eşya taşıma dönemi artık işlevini yitirmiştir. Günümüz platformunda profesyonel kavramla evden eve nakliyat hizmetlerinde gelişemeyen nakliyat kuruluşları, ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde birikim kazanmış firma personelimizin hepsi kendi sorumluluk alanlarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. Görevini kendi kişisel uzmanlığı biçimine indirgemiş bireylerle ekiplerini güçlendiren firmamız için, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve kişilerin memnuniyeti ciddi derecede mühimdir.


Evden eve taşımacılık organizesinde herşeyden önce inceleme faaliyeti uygulanmaktadır. Ekspertiz işlemleri bedelsizdir ve taşımacılık hizmetinin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama işlemlerinin dikkatlice organize edilmesi, taşıma işlemleri süresince aksaklık meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz çalışanlarımız, alanında tecrübeli şahıslardır.


Ekspertiz organizesi sayesinde sıkıntılar önceden engellenebilmektedir.


Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri nedeniyle daire veya büronuza vardığında, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gerekli olacak kapalı kasalı nakil vasıtasını belirler. Nem benzeri iklimsel etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve özel dizayn edilen araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış yay donanımıyla son derece korunaklıdır. Kapalı kasalı araçlarımız son model ve güvenlidir. Nakliyat araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.


Eksper personelimiz, en uygun lojistik kamyonuyla beraber gerekli olan ambalajlama materyali, görev verilecek ekip ve farklı ciddi unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin çevre koşulları incelenir ve lojistik programı yapılır. Raporlama işlemi akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.


Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme


Mamak Evden Eve Nakliyat İşlemleri hakkında birikim sahibi olmuş ekiplerimiz, eşya taşımacılığı işlemlerinde ciddiyetle ciddiyet barındıran paketleme işlemlerini seçkin bir tarzla uygulamaktadır. Söz konusu kaliteyle Mamak Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz hakim bir mevkiye sahip bulunmaktadır. İşletmemizin tanımladığı Mamak evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Tüm eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma hizmet kapsamı perspektifinde en fazla dikkat edilmesi icab eden aşamadır.


Kırılgan ve hususi materyaller adına özel ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel balonlu naylonlar tercih edilmektedir. Geniş eşyalar dikkatle ambalajlanır. Monte hizmetleri için uzman kadromuz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın tahribat almaması amacıyla malzeme çeşitlerine göre farklılaşan ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.


Asansör tertibatı, özenle kurulmaktadır. Asansörün duvara tam olarak dayanması ve eşya taşıma bölümünün kolay bir şekilde çıkıp inmesi ve sarsılmaması gerekmektedir Asansör operatörümüz mesleğinde ehliyetlidir. Mamak asansörlü nakliyat hizmetleriyle kuruluşumuz, Mamak ve etrafındaki bölgede bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman diliminde ve güvenle indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük malzemeler mukavemetli olduğundan alta istiflenir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.


Tüm eşya ya da malzemelerinizin getirildikleri evde olduğu biçimde yeni eve çıkarılmasıyla, ev taşıma süreci genel çerçevede biter. Yeni evde eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması hususunda tecrübeli personelimiz çalışmaktadır. İstendiğinde eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemleri hususunda bayan eleman görevlendirilmektedir.


Ankara Mamak ile çevresinde uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik gösteren şirketimiz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye gideceği için çok daha itinalı davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.