evden eve nakliyat

Polatlı Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Polatlı evden eve nakliyat alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal olarak özümsemiş olan şirketimiz, Polatlı'da emniyetli ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.


Polatlı yahut çevresinde kurumumuzca yapılan eşya taşıma faaliyetlerinde, Polatlı'da ikamet eden personelimiz vazifelendirilmekte, bu çevredeki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kurumlara Polatlı otoparkımızda mevcut olan eşya taşıma vasıtalarımız yöneltilmektedir.


Geçmiş metodlarla ev taşıma devri bu zamanda işlevini kaybetmiştir. Bugün elit kavramla evden eve nakliyat faaliyetlerinde branşlaşamayan lojistik firmaları, eşya taşıma işlemlerinde itibar görmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde profesyonelleşmiş kurum çalışanlarımızın tamamı kendi vazife sahalarında önemli derecede tecrübe sahibidir. İcra ettiği görevi kendi kişisel uzmanlığı biçimine getirmiş elemanlarla çalışan teşekkülümüz adına, müşterilerimizin memnuniyeti ciddi derecede mühimdir.


Evden eve taşımacılık hizmetlerinde öncelikle eksper hizmetleri yürütülmektedir. Eksper aşaması ücretsizdir ve taşıma hizmetinin en mühim işlemlerinden birini meydana getirir. Eksper işlemlerinin dikkatle yapılması, eşya taşıma faaliyetleri esnasında arıza meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, ekspertiz işlemlerinde görevlendirdiğimiz personelimiz, işinde birikimli şahıslardır.


Eksper hizmeti ile sorunlar meydana gelmeden engelleniyor.


Eksper personelimiz, ekspertiz hizmeti amacıyla evinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olan eşya taşıma vasıtasını kararlaştırır. Nem ve toz benzeri dış olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasa ve özel modellenmiş nakliyat kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneklik donanımlarıyla yüksek derecede güvenlidir. Kapalı kasa kamyonlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Eşya taşıma araçlarımızın bakım ve onarımları düzenli olarak takip edilir. Şoförlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.


Eksper çalışanlarımız, uygun taşıma aracıyla beraber gereken paketleme öğeleri, istihdam edilecek elemanlar ve başka ciddi gereksinimleri inceleme sırasında belirlemektedir. Son olarak bina muhit koşulları saptanır ve lojistik programı belirlenir. Eksper hizmeti sonrası sigortalama işlemi yapılır.


Ambalajlama ve Taşıma aracına İstifleme


Polatlı Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda deneyimli olan elemanlarımız, evden eve nakliyat hususunda yüksek derecede ehemmiyet arz eden paketleme işlerini uzman metodlarla sonuca ulaştırmaktadır. Bu kalite çerçevesinde Polatlı Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kuruluşumuz mühim bir statüye sahiptir. Şirketimizin arz ettiği Polatlı evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Tüm eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Nakliyat servis faaliyetleri perspektifinde en önemli unsurdur.


Narin yahut değerli materyalleriniz adına çeşitli ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, hususi paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar özenli bir şekilde korunaklanır. Monte konusunda tecrübeli personelimiz bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması düşüncesiyle farklı ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.


Asansörler, dikkatle kurulmaktadır. Asansör aracının duvara düzgün bir biçimde yanaşması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir şekilde inip çıkması ve titrememesi gerekir Asansörlü aracımızın kullanıcısı mesleğinde ehliyetlidir. Polatlı asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde işletmemiz, Polatlı ve civarında bulunan ev yahut işyerinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir şekilde indirerek nakliyat aracına istiflemekte ve benzer şekilde daireye konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğundan alt bölüme yerleştirilir. Kırılgan malzemeler daha üst kısımlara konumlandırılır.


Eşyaların önceki dairede olduğu şekilde taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli süreci genel anlamda tamamlanır. Yeni evde eşya ve materyallerin yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin tamamlanması konusunda uzman elemanlarımız vazife yapar. İstendiğinde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi hizmeti için bayan personel vazifelendirilebilmektedir.


Ankara Polatlı ya da çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik icra eden kuruluşumuz, söz konusu husustaki hizmetlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha özenli olmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.