evden eve nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Pursaklar evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği sorumluluğu kurumsal bir formda içselleştiren işletmemiz, Pursaklar'da güvenilir nakliyecilik arz etmektedir.


Pursaklar ya da çevre semtlerde firmamız tarafından icra edilen taşımacılık faaliyet alanında, Pursaklar çevresinde bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Pursaklar araç parkımızda mevcut bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.


Daha öncelerde uygulanan metodlarla eşya taşıma devri artık geçerliliğini kaybetmiştir. Şimdiki dönemde kaliteli anlamla evden eve nakliyat hizmetlerinde ihtisaslaşamayan nakliyat kurumları, ev eşyalarının taşınması işlemlerinde rağbet görmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında uzman olan kurum kadromuzun tüm bireyleri kendi vazife dallarında kayda değer derecede tecrübelidir. Yaptığı işi içselleştirmiş kişilerle ekiplerini çok daha kuvvetli bir duruma getirmiş durumda bulunan kurumumuz için, müşteri memnuniyeti kayda değer oranda mühimdir.


Eşya taşımacılığı organizesinde öncelikle inceleme faaliyeti yerine getirilmektedir. Eksper organizesi ücretsiz yapılır ve eşya taşıma işinin en ciddi bölümlerinden bir tanesini oluşturur. Eksper faaliyetlerinin kaliteli olması, nakliye süreçleri süresince aksaklık oluşmasını önleyecektir. Bu nedenle, eksper işlemlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, alanında uzman elemanlardır.


Raporlama organizesi sayesinde aksaklıklara önceden engel olunabilmektedir.


Eksper personelimiz, raporlama hizmetleri için adresinize vardığı zaman, herşeyden önce evde mevcut bulunan eşyaların miktarını ölçer ve gerekli olan eşya taşıma aracını saptar. Nem gibi harici etkenlerden eşyalarınızı koruyan çelik kasa ve hususi dizayn araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş süspansiyon donanımlarıyla ciddi derecede güvenlidir. Çelik kasalı araçlarımız yüksek model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakımları düzenli olarak takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.


Eksper personelimiz, doğru lojistik vasıtasıyla birlikte gerekli olan paketleme bileşenleri, görevlendirilecek elemanlar ve başka önemli gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve nakliye programı hazırlanır. İnceleme hizmeti akabinde nakliyat sigortası yapılır.


Eşyaların paketlenmesi ve Eşya taşıma aracına İstif


Pursaklar Evden Eve Nakliyat İşlemleri hakkında tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, ev taşıma konusunda fazlasıyla ciddi bulunan paketleme hizmetlerini profesyonel tekniklerle sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız ciddi bir statüdedir. Kurumumuzun belirlediği Pursaklar evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Tüm eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis aşamaları içerisinde en çok dikkat edilmesi icab eden aşamadır.


Hassas ya da kıymetli eşyalar için kendine özgü ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, kendine özgü ambalaj materyali tercih edilmektedir. Büyük eşyalar dikkatli bir şekilde korunaklanır. Monte hizmetleri için uzman kadromuz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması gayesiyle eşya çeşitlerine göre farklılaşan paketleme alternatifleri sunulmaktadır.


Asansörler, itinayla kurulur. Taşıma asansörünün kurulacağı yere tam olarak yanaşması ve taşıyıcı bölümün doğru bir şekilde çıkıp inmesi ve zorlanmaması gereklidir Asansör şoförümüz mesleğinde tecrübelidir. Pursaklar asansörlü nakliye sayesinde şirketimiz, Pursaklar ve civarında bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir biçimde zemine indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli eşyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük eşyalar dayanıklı olduğu için öncelikli istiflenir. Hassas malzemeler ağır eşyaların üzerine yerleştirilir.


Tüm eşyalarınızın önceki yerde yapıldığı gibi nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, eşya taşıma süreci genel çerçevede bitmiş olur. Yeni adreste eşya ve malzemelerinizin konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması hususunda uzman elemanlarımız vazife yapar. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemi için bayan eleman temin edilmektedir.


Pursaklar ya da civarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da çalışma yapan şirketimiz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı ciddi oranda daha dikkatli davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.