evden eve nakliyat

Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Şereflikoçhisar evden eve nakliyat alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren şirketimiz, Şereflikoçhisar'da güvenli taşımacılık arz etmektedir.


Şereflikoçhisar veya etrafındaki bölgede şirketimiz tarafından yapılan taşımacılık faaliyetleri alanında, Şereflikoçhisar'da bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu lokasyonda bulunan müşterilerimize Şereflikoçhisar otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.


Geçmiş tarzla ev eşyalarının taşınması devri artık geçersiz durumdadır. Şimdiki dönemde kaliteli kavramla evden eve nakliyat işlerini içselleştirmeyen nakliyat şirketleri, ev taşıma hizmetlerimizde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel olan kurum kadromuzun tamamı kendi görev dallarında oldukça tecrübe sahibidir. İşini yetenek haline getirmiş elemanlarla kadrolaşmayı tercih eden firmamız adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara arz ettiğimiz hizmet farklılığı ciddi oranda mühimdir.


Eşya nakil faaliyetlerinde herşeyden önce inceleme faaliyetleri icra edilmektedir. Eksper hizmeti bedelsiz yapılır ve taşıma işinin en mühim kısımlarından biridir. Raporlama hizmetlerinin dikkatle organize edilmesi, nakil faaliyetleri sırasında arıza oluşmasını önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper alanında vazife yapan kadromuz, alanlarında eğitimli kişilerdir.


Eksper işlemleri sayesinde aksaklıklar önceden engelleniyor.


Eksperlerimiz, raporlama hizmeti nedeniyle adresinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak nakliyat kamyonunu tespit eder. Nem ve toz benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve özel modellenmiş nakliye araçlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş yay donanımıyla son derece güvenlidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Eşya taşıma araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, en uygun eşya taşıma aracıyla beraber gereken paketleme unsurları, görev verilecek kadro ve diğer mühim unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Son olarak bina çevre durumu göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması hazırlanır. Ekspertiz aşaması sonrasında taşıma sigortası hazırlanır.


Ambalajlama ve Nakliyat aracına İstifleme


Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında eğitimli durumda bulunan elemanlarımız, evden eve nakliyat konusu için fazlasıyla önem içeren ambalajlama hizmetlerini seçkin usullerle tamamlamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz öncü bir statüdedir. İşletmemizin tanımladığı Şereflikoçhisar evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması, Eşya Taşıma servis aşamaları arasında özellikle ciddiyet atfettiğimiz unsurdur.


Kırılabilecek ya da özel malzemeler adına kapsamlı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve cihazlar için, hususi baloncuklu naylonlar tercih edilmektedir. Ağır malzemeler özenle paketlenir. Montaj konusunda tecrübe sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın hasar almaması gayesiyle en iyi paketleme opsiyonları bulunmaktadır.


Asansör tertibatı, itinayla kurulmaktadır. Asansörün duvara tam olarak birleşmesi ve taşıyıcı bölümün düzgün bir halde gidip gelmesi ve titrememesi zaruridir Asansörcümüz bu konu hakkında deneyimlidir. Şereflikoçhisar asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde firmamız, Şereflikoçhisar ve civarında bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir şekilde zemine indirerek eşya taşıma aracına yüklemekte ve aynı şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük mobilyalar sağlam olduğundan öncelikli istiflenir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar üstlerde bulunan kısımlara istiflenir.


Tüm eşya ya da malzemelerinizin getirildikleri yerde olduğu gibi nakledilecekleri eve çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri büyük oranda tamamlanır. Yeni mekanda ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması konusunda deneyimli personelimiz çalışmaktadır. İstemde bulunulması halinde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemi hususunda bayan personel vazifelendirilmektedir.


Şereflikoçhisar ile yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren kuruluşumuz, söz konusu husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha titiz olmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.