evden eve nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Sincan evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal olarak özümsemiş olan kuruluşumuz, Sincan'da güvenli taşımacılık sağlamaktadır.


Sincan veya civarında firmamız tarafından icra edilen eşya nakliyesi hizmetlerinde, Sincan'da ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Sincan otoparkımızda olan nakliyat araçlarımız sevk edilmektedir.


Eski metodlarla ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda kapanmıştır. Şu anki çağda kaliteli anlamda evden eve nakliyat operasyonlarında ustalaşamayan nakliyat organizasyonları, ev eşyalarının taşınması konusunda talep görmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde birikimli olan firma kadromuzun tümü kendi vazife dallarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İşini hüner haline getirmiş elemanlarla çalışmayı tercih eden işletmemiz için, müşterilerimize sunduğumuz servis farkı herşeyden çok önem taşır.


Eşya taşıma işlerinde herşeyden önce inceleme hizmetleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz organizesi bedelsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi kısımlarından biridir. Eksper hizmetlerinin dikkatli icra edilmesi, transfer süreçleri sırasında sıkıntı oluşmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenle, eksper hizmetlerinde görevlendirdiğimiz çalışanlarımız, işlerinde eğitimli şahıslardır.


Eksper hizmetleri ile sorunlar meydana gelmeden önlenebilmektedir.


Eksperlerimiz, ekspertiz hizmeti için adresinize vardığında, öncelikle evde olan eşyaların miktarını hesap eder ve gerekli olacak kapalı kasalı aracı belirler. Nem benzeri harici etkenlerden eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve hususi dizayn araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla uç noktada güvenlidir. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.


Eksper personelimiz, doğru nakil vasıtasıyla birlikte gerekli olan paketleme öğeleri, görevlendirilecek elemanlar ve başka ciddi gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde taşınacak yerin civar koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliye programı belirlenir. İnceleme işlemi akabinde sigortalama işlemi yapılır.


Paketleme ve Taşıma aracına İstifleme


Sincan Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında birikim sahibi olmuş eleman kadromuz, ev taşıma hususunda son derece önem arz eden ambalajlama işlerini elit tekniklerle tamamlamaktadır. Bu hizmetlerle Sincan Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz ciddi bir yere sahip bulunmaktadır. Firmamızın arz ettiği Sincan evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis faaliyetleri arasında en çok ciddiyet verdiğimiz unsurdur.


Narin veya hususi eşyalar için kapsamlı ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, çeşitli baloncuklu naylonlar uygulanmaktadır. Hacimli malzemeler özenli bir şekilde sarılır. Montaj konusunda birikim sahibi personelimiz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi adına özel paketleme alternatifleri sunulmaktadır.


Asansör tertibatı, özenle kurulmaktadır. Nakliye asansörünün duvara tam yanaşması ve yük bölümünün kolay bir şekilde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gereklidir Asansör operatörümüz işinde deneyimlidir. Sincan asansörlü taşımacılık hizmetleri neticesinde kurumumuz, Sincan ve civarında bulunan ev veya işyerinizde eşyalarınızı az bir zaman diliminde ve güvenle zemine indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli eşyalar mukavemetli olduğu için öncelikli istiflenir. Hassas ev eşyaları ve cihazlar üstlerde olan yerlere yerleştirilir.


Tüm eşyalarınızın önceki yerde yapıldığı gibi yeni daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma işlemleri genel çerçevede tamamlanır. Ev içinde taşınan malzemelerin belirlendiği biçimde konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması hususunda özel ustalarımız görev yapar. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi işlemleri hususunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.


Ankara Sincan yahut çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren şirketimiz, söz konusu husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir ülkeye ulaştırılacağından dolayı çok daha dikkatli olmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.