evden eve nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Yenimahalle evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren şirketimiz, Yenimahalle'da emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.


Yenimahalle ve civarında şirketimizce icra edilen taşımacılık işlemlerinde, Yenimahalle içerisinde bulunan personelimiz vazifelendirilmekte, burada olan müşterilerimize Yenimahalle bölge otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.


Eski usullerle ev taşıma çağı bu zamanda yürürlükte değildir. Bugün elit anlamla evden eve nakliyat hizmetlerinde ustalaşamayan lojistik kurumlarına ev taşıma işlemlerinde ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat aşamalarında profesyonelleşmiş firma elemanlarımızın tüm bireyleri kendi görev sahalarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. İcra ettiği görevi zanaat biçimine getirmiş kişilerle ekiplerini güçlü bir duruma getirmiş bulunan firmamız için, müşterilerimize arz ettiğimiz servis farklılığı fazlasıyla önem taşır.


Eşya nakli işlerinde ilk olarak ekspertiz hizmetleri yerine getirilmektedir. Raporlama faaliyetleri bedelsizdir ve eşya taşıma işinin en önemli aşamalarından bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetinin dikkatlice ifa edilmesi, nakil işlemleri sırasında sıkıntı oluşmasını enlelleyecektir. Bu sebeple, eksper faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz kadromuz, işlerinde profesyonel elemanlardır.


Ekspertiz hizmetleri sayesinde olası aksamalara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.


Eksperlerimiz, raporlama faaliyetleri amacıyla daire veya büronuza ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesaplar ve gerekli olacak kapalı kasa aracı belirler. Yağmur gibi havayla ilgili durumlardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve özel modellenmiş taşıma araçlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneklik donanımıyla yüksek derecede korunaklıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Taşıma araçlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.


Eksper çalışanlarımız, doğru nakliye aracıyla beraber gerekli olan ambalajlama malzemeleri, görevlendirilecek elemanlar ve farklı mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada bina çevre koşulları incelenir ve transfer programı yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.


Eşyaların paketlenmesi ve Taşıma aracına İstif

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, taşınma konusunda uç noktada ciddi bulunan ambalajlama işlemlerini uzman metodlarla yapmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kurumumuz hakim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun belirlediği Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması, Evden Eve Nakliye servis işlemleri perspektifinde en çok dikkat edilmesi gerekli olan unsurdur.


Kırılabilecek ve kıymetli materyalleriniz adına ayrıntılı paketleme metodları geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, hususi patpat paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Büyük eşyalar özenle sarılır. Monte konusunda deneyim sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi gayesiyle çeşitli ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.


Asansör, özenli bir şekilde kurulur. Eşya taşıma asansörünün binaya tam yaslanması ve eşya taşıma bölümünün kolay bir şekilde inip çıkması ve titrememesi mecburidir Asansör şoförümüz işinde deneyim sahibidir. Yenimahalle asansörlü evden eve nakliye hizmetleri sayesinde işletmemiz, Yenimahalle ve etrafındaki bölgede olan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi az bir zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve benzer şekilde dairenize çıkarmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve zemine indirilerek yüklenmesi mühimdir. Ağır möble ve beyaz eşyalar mukavemetli olması nedeniyle alta yerleştirilir. Kırılgan ev eşyaları ve cihazlar üstlerde bulunan kısımlara konumlandırılır.


Eşyaların önceki evde olduğu gibi yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli işlemi genel olarak bitmiş olur. Ev içinde taşınan malzemelerinizin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için uzman elemanlarımız vazifelendirilmektedir. İstediğiniz taktirde eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi hizmeti için bayan eleman görevlendirilmektedir.


Ankara Yenimahalle veya çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik gösteren organizasyonumuz, söz konusu alandaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir ülkeye ulaştırılacağı için çok daha tedbirli davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.